top of page

Darujte nám 2% z Vašich daní...Krasoklub Ondreja Nepelu Slovan Bratislava je prijímateľom 2 % z daní z príjmov za rok 2021. Darovaním 2% z Vašich daní pomôžete, aby náš klub prosperoval a zároveň priamo podporíte rozvoj našich talentovaných krasokorčuliarov.


Podľa zákona č. 595/2003 Z. z. o daniach z príjmov môžete rozhodnúť, kam pôjdu Vaše 2% zo zaplatených daní. Môžete nimi podporiť naše občianske združenie Krasoklub Ondreja Nepelu Slovan Bratislava. Podporíte tým rozvoj a napredovanie mladých krasokorčuliarskych nádejí,nakoľko budú všetky financie použité v prospech detí nášho klubu. Budeme vďační za každý jeden príspevok.


Finančné prostriedky z 2 % budú použité na:

- zabezpečenie tréningového procesu

- organizáciu klubového sústredenia

- nákup klubového oblečenia a tréningových pomôcok

- organizáciu prestížnej medzinárodnej súťaže Grand Prix Bratislava


Aj Vaša pomoc prispeje k tomu, aby mohli naši krasokorčuliari výkonnostne rásť a posúvať sa ďalej. Ďakujeme.


Údaje o prijímateľovi:

IČO: 53148401

Obchodné meno (názov): Krasoklub Ondreja Nepelu Slovan Bratislava, o.z.


V prípade otázok ohľadom procesu poukazovanie 2 % z daní, prosím neváhajte kontaktovať predsedkyňu klubu p. Katarínu Bittnerovú na tel. č. 0903 635 156 alebo prostredníctvom emailu na info@slovankraso.sk.

Comments


bottom of page