top of page

Každú sobotu a nedeľu

|

ZŠ Ondreja Nepelu

Kurzy korčuľovania

Pre Deti a Dospelých

Kurzy korčuľovania
Kurzy korčuľovania

Čas a miesto

Každú sobotu a nedeľu

ZŠ Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Nové Mesto, Slovensko

O udalosti

Kurzy korčuľovania pre deti aj dospelých

- Chcete naučiť svoje dieťa korčuľovať?

- Vie už Vaše dieťa korčuľovať a chce sa naučiť viac?

- Máte doma umelecky a športovo nadané dieťa?

- Chce sa Vaše dieťa venovať krasokorčuľovaniu alebo hokeju?

- Ste dospelý a chcete zlepšiť Vaše krasokorčuliarske schopnosti?

- Hľadáte individualizovaný prístup?

- Chcete korčuľovať na najmodernejšom zimnom štadióne?

Pre koho je kurz určený a čo je jeho cieľom?

Naše kurzy korčuľovania sú určené pre úplných začiatočníkov, ktorí majú záujem naučiť sa korčuľovať, ale aj tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje korčuliarske schopnosti, zabaviť sa a zašportovať si. Prihlásiť sa môže každý vo veku od 3 do 99 rokov. Deti v predškolskom veku, školáci, stredoškoláci a aj dospelí.

Ak hľadáte kurz pre Vaše dieťa, naším hlavným cieľom je hravou formou naučiť ho základom korčuľovania, a rozvinúť jeho prirodzený záujem o pohyb a hru.

Dospelí si môžu zdokonaliť svoje korčuliarske zručnosti a popracovať na svojej fyzickej a mentálnej stránke.

Prostredníctvom kurzu korčuľovania hľadáme nové nádeje pre krasokorčuľovanie a rozvíjame korčuliarske schopnosti pre nádejných hokejistov.

Prečo sa prihlásiť na kurz korčuľovania?

Pretože korčuľovanie patrí medzi pohybové aktivity, ktoré by mal ovládať každý. Je základom pre dva najpopulárnejšie zimné športy - hokej a krasokorčuľovanie. Korčuľovanie rozvíja koordináciu pohybov a držanie tela, ohybnosť, silu a výbušnosť a tvorí tak dobrý základ pre akékoľvek iné športy.

Ako kurz prebieha?

Naše kurzy korčuľovania môžete začať navštevovať kedykoľvek. Stačí ak kliknete na „mám záujem“ a vyplníte jednoduchú prihlášku. Výhodou našich kurzov je, že máte možnosť prísť vtedy, keď Vám to bude vyhovovať. Zaplatíte len za hodiny, ktoré skutočne absolvujete. Kurzy prebiehajú každú sobotu a nedeľu v doobedných hodinách. Presné časy sú každý týždeň aktualizované v závislosti od dostupnosti ľadových plôch na zimnom štadióne O. Nepelu a nájdete ich na našej stránke.

Na prvej hodine tréneri zhodnotia korčuliarske schopnosti dieťaťa alebo dospelého a následne zaradia do príslušnej skupiny, v ktorej budú ďalej rozvíjať svoje korčuliarske schopnosti.

Kto Vás bude učiť?

Kurzy prebiehajú pod odborným vedením kvalifikovaných trénerov krasokorčuľovania. Garantujeme individualizovaný prístup, žiadnu „masovku“.

Čo si so sebou priniesť?

Predovšetkým vhodné korčule, podľa možnosti šnurovacie, nie plastové na klipsové zapínanie. U menších detí je povinná prilba (môže byť lyžiarska, hokejová, cyklistická) a rukavice. Samozrejme pohodlné oblečenie na ľad.

Miesto tréningov pre kurz

Kurzy prebiehajú na najmodernejšom zimnom štadióne Ondreja Nepelu v mestskej časti Bratislava – Nové mesto s dostupnosťou parkovania v garážach zimného štadióna, alebo v okolí štadióna.

Zdieľať udalosť

bottom of page